Tatuaże

HIT małe tatuaże zdjęcia – 21 propozycji

Modne małe tatuaże, zobacz 21 propozycji na topie! Na mały tatuaż decydują się przeważnie kobiety, ale w propozycjach są również męskie tatuaże małe, a wśród nich: tatuaże z napisem, z kotwicą, kwiaty, serce, tatuaże na stopę. Małe tatuaże zdjęcia – 21 propozycji. Małe tatuaże zdjęcia ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 21 Read More »

Geometryczne tatuaże – zobacz najmodniejsze wzory

TOP 20 najmodniejsze geometryczne tatuaże, zobacz wzory dla kobiet i mężczyzn. Geometryczne tatuaże moim zdaniem najlepiej wyglądają na ręce, ale można je także zrobić na plecach, ramionach. Wolicie kolorowe tatuaże, czy te w jednym odcieniu? Galeria tatuaże geometryczne, zdjęcia. >> Tatuaże geometryczne galeria ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 20 Read More »

Jaki zrobić tatuaż na przedramieniu? 13 zdjęć

Czy podobają Wam się tatuaże na przedramieniu? Obecnie bardzo modne są krótkie napisy, sentencje, małe, osobiste obrazki, zwierzęta, serca. Tatuaż na przedramieniu będzie raczej widoczny i przyciągnie wzrok, zobaczcie ciekawe wzory tatuaży, jaki podoba się Wam najbardziej? Czy zrobilibyście sobie tatuaż z napisem? [Show slideshow] Read More »

Tatuaż na palec

Na tatuaż na dłoniach niestety nie może pozwolić sobie każdy. Tatuaż na palec przedstawiony na zdjęciu, to kilka subtelnych gwiazdek, jest to typowo kobiecy tatuaż. Read More »

Tatuaż pióro

Pióro kojarzy nam się z lekkością, ulotnością, indywidualnością. Tatuaż pióro jest obecnie bardzo modny, zdjęcia przedstawiają różne wzory tatuaży z piórem. Read More »

Tatuaż dla kobiet

Wiele kobiet robi sobie obecnie fajne tatuaże, szczególnie na plecach. Tatuaż dla kobiet na zdjęciu, jest w stylu azteckim, umiejscowiony został pomiędzy łopatkami. Read More »

Tatuaż ptaki

Tatuaże z motywem ptaków są ostatnio popularne, szczególnie wśród blogerek. Tatuaż ptaki, zrobiony na łopatce wydaje się lekki, subtelny, odlatujące ptaki połączono z motywem pióra. Jak Wam się podoba? Read More »

Tatuaż kot

Mam bzika na punkcie kotów, interesują mnie również tatuaże z kotami. Tatuaż kot ze zdjęcia, to subtelny motyw, bardzo delikatny, kobiecy, fajnym pomysłem są odciśnięte łapki kota. Read More »

Tatuaż na stopie

Tatuaże wykonane na stopach są obecnie bardzo popularne. Tatuaż na stopie, kolorowy ptak, stwarza wrażenie lekkości, będzie fajnie wyglądał po założeniu sandałek. Read More »