Dekoracje weselne

Cudowny ślub z dodatkami w kolorze czerwonym. Zainspiruj się!

Inspiracje ślubne, piękne zdjęcia z sesji ślubnych, które mogą Was zainspirować. Dodatki w kolorze czerwonym, przyciągają wzrok. Ślub to nie tylko kolor biały, czy ecru, ale również kolorowe dodatki, np. czerwona wiązanka ślubna, wystrój stołu weselnego, dekoracje weselne, butonierka pana młodego. Sesja ślubna z dodatkami w kolorze czerwonym, pięknie podkreśli urodę panny młodej. Kolor czerwony pasuje zarówno brunetko, jak i ... Read More »

Śliczne dekoracje na stół weselny z kwiatów i owoców – sprawdź inspiracje, dużo zdjęć

Dekoracje weselne są ważnym elementem wystroju i goście podczas zabawy z pewnością zwrócą uwagę na to, jak podawane są desery, jak ułożone są ciasta i owoce na stołach, czy kawa i herbata jest ładnie podawana. Wiele par młodych decyduje się dodatkowo na: słodki kącik, wiejski stół, stół z sushi, czy drink bar, a wszystko wymaga odpowiedniej oprawy, a sama dekoracja ... Read More »

Stylowe dekoracje stołu weselnego

Stół weselny i jego dekoracja jest bardzo ważnym elementem, na który zwracają uwagę wszyscy goście, ponieważ każdy lubi zjeść w ładnym otoczeniu. Fajnym pomysłem jest ustawienie na stole weselnym menu, wtedy goście będą wiedzieli, jakie danie i o której godzinie będzie podane. Subtelne dekoracje z kwiatów na weselnym stole, są bardzo ważne, mogą nawiązywać do wiązanki panny młodej pod względem ... Read More »