Fryzury wieczorowe

20 najpopularniejszych fryzur na Sylwestra 2016

Jakie fryzury są modne na Sylwester 2016/2017, zobacz najpopularniejsze propozycje. Czy zdecydujesz się na warkocz z boku, czy na warkocz kłos, a może na upięcie z koczkiem, włosy rozpuszczone z falami, modne upięcia sylwestrowe. Znajdziesz coś dla siebie, jeżeli masz włosy długie, włosy krótkie lub włosy do ramion. Przede wszystkim modne są uczesania lekkie, roztargane, nie wymagające dużo czasu, szybkie ... Read More »

20 propozycji – fryzury i makijaże na specjalne okazje

Zobacz modne fryzury i makijaże na specjalne okazje, typu: wesele, studniówka, impreza rodzinna, chrzest, ślub koleżanki, ostatki, impreza klubowa. Te fryzury pasują do każdej sukienki, na zdjęciach są: fale na włosach, mocne makijaże na imprezę, makijaże z kreską, włosy proste, łatwe upięcia. Makijaże i fryzury zdjęcia ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 20 Read More »

Fryzury krok po kroku – jak zrobić koronę z warkocza, instrukcja

Korona z warkocza, to świetna fryzura na co dzień, jak i na specjalne wyjścia, typu studniówka, wesele, Sylwester, ślub cywilny. Zobacz, jak krok po kroku zrobić koronę z warkocza, nie jest to takie trudne wbrew pozorom. Instrukcja, jak zrobić koronę z warkocza. Zobaczcie jeszcze inne, inspirujące fryzury z warkoczem.>> Korona z warkocza krok po kroku ◄ Wstecz Następny ► Obraz ... Read More »

Śliczne upięcia włosów na ślub, wesele, Sylwester, studniówkę

Upięcia prezentowane w galerii nie są tylko dla długich włosów, jeżeli posiadasz włosy półdługie, także niektóre z nich zrobisz, możesz zdecydować się także na doczepiane pasma, które teraz bardzo łatwo dostać na allegro. Jak zrobić romantyczne upięcia włosów? Zdecydowanie lepiej poradzi sobie z tym profesjonalny fryzjer w Twoim mieście, jeżeli masz tak ważną okazję, jak: ślub, wesele, studniówka, Sylwester, to ... Read More »

Jak łatwo zrobić loki bez użycia lokówki?

Wiele kobiet posiada wrażliwe włosy i używając zbyt dużo ciepła z lokówki, suszarki, niestety można włosy zniszczyć. Jeśli lubisz loki i masz włosy zniszczone, to jest sposób, aby zrobić loki bez użycia ciepła. Zapoznaj się ze zdjęciem oraz wideo poniżej! Co będzie potrzebne: – stary szalik, chustka – spray dodający objętości – lakier do włosów. Wskazówki: 1. Umyj włosy bardzo ... Read More »