Fryzury średnie włosy

9 lekkich i delikatnych fryzur na co dzień

Lekkie upięcia i warkocze, które możesz zrobić z włosów do ramion lub długich. Aby dodać fryzurze objętości i delikatności podkręć włosy lokówką lub prostownicą. 9 propozycji na co dzień, fryzury delikatne. Uczesania na co dzień ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 9 Read More »

Kitka nie musi być nudna, poznaj 10 sposobów na kucyk!

Fryzura z kucykiem jest jedną z najbardziej popularnych fryzur na co dzień, związać włosy możecie bardzo szybko, ale jak uczesać się w kucyk, żeby nie był zbyt nudny? Możecie do kucyka dodać warkocz, pasmem włosów przykryć gumkę, podkręcić kucyk lokówką, zrobić z części włosów warkocz, a pozostałą część włosów związać lub zrobić wysokie upięcie. Zobaczcie zdjęcia, fryzury z kucykiem.>> Zdjęcia ... Read More »

TOP 10 Fryzury włosy średnie na jesień, zima

Zobacz najmodniejsze fryzury dla półdługich włosów na jesień i zimę. Modne będą roztrzepane fale, ombre, sombre, fryzury bob, fryzury z długą grzywką. Poniżej galeria zdjęć, najmodniejsze fryzury i kolory włosów na jesień i zimę. Włosy na jesień ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 10 Read More »

Najmodniejszy LOB, czyli wydłużony BOB, też pokochałyście tę fryzurę?

Gwiazdy, które decydowały się na fryzurę LOB, zobacz zdjęcia! Czy lob jest najmodniejszą fryzurą tego lata, myślę, że zdecydowanie tak, nie tylko gwiazdy decydują się na to obcięcie włosów. Fryzura lob pasuje do każdego typu twarzy, jest łatwa do ułożenia, włosy możecie wyprostować, bądź podkręcić, a także związać. Fryzura lob, także odmładza, włosy zyskują dodatkową objętość. Zobaczcie zdjęcia!>> Fryzury lob ... Read More »

10 fryzur z grzywką dla średnich włosów do ramion

Grzywka wróciła w 2015 ze zdwojoną siłą, zobacz modne fryzury z grzywką dla średnich włosów do ramion. Podoba Ci się grzywka na bok, na skos, czy na prosta grzywka? Grzywka fajnie wygląda zarówno do fryzury bob, jak i do pocieniowanych włosów. Fryzury z grzywką pasują starszym paniom, jak i nastolatkom, z pewnością odejmują kilka lat. Włosy do ramion z grzywką ... Read More »

10 różnych sposobów na kucyk – FILM, zdjęcia

Kucyk wcale nie musi być nudny! Sprawdź, jak zrobić fryzurę kucyk, inaczej niż zwykle. Oto 10 różnych sposobów na związanie włosów, które możesz zrobić sama w domu, w kilka minut. Krok po kroku możesz zobaczyć, jak zrobić fryzurę na Walentynki z kucykiem, jak zrobić kucyk z warkoczem, jak zrobić kucyk z falami. Wybierzesz wysoki kucyk,luźny, kucyk z boku głowy, czy ... Read More »