Fryzury męskie

TOP 10 Fryzury dla mężczyzn, które będą modne w 2016

Sprawdź najmodniejsze fryzury dla facetów na 2016 rok! Czy będą to średnie włosy zaczesane do tyłu, czy może fryzura męska z wygolonymi bokami, fryzury męskie z długą grzywką i wygolonymi bokami, uczesania męskie z kucykiem, czy pocieniowane fryzury męskie. Najmodniejsze fryzury męskie 2016 zdjęcia. Uczesania męskie długa grzywka wygolone boki ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 10 Read More »

Seksowne fryzury z kucykiem dla mężczyzn! Ale Ciacha!

Dawno temu mężczyźni nosili długie fryzury i nikt nie miał z tym problemu, później zmieniła się gwałtownie tendencja i wszyscy zaczęli nosić krótkie włosy. Długie fryzury dla mężczyzn były noszone tylko przez nieliczne osoby, które nie znalazły się w wyższych sferach. Jednak, czasy się zmieniają, trendy na rok 2015 dla mężczyzn wprowadziły nam długie fryzury i muszę powiedzieć, że faceci ... Read More »

TOP 10 najmodniejsze fryzury męskie na wiosnę 2015!

Jakie fryzury męskie będą modne na wiosnę, zobacz jaka fryzura Ci pasuje? Zobacz TOP 10 męskie fryzury na wiosnę 2015. 1. Krótki tył, dłuższa grzywka, mocno pocieniowane włosy na długości. Jesteśmy pewni, że ten trend stanie się bardzo popularny wśród wszystkich mężczyzn w roku 2015. Wygląda świetnie do wszystkich kształtów twarzy, ale najlepiej nadaje się dla mężczyzn o okrągłej twarzy. ... Read More »