Fryzury długie włosy

15 fantastycznych fryzur z warkoczem i kucykiem

Warkocz francuski w połączeniu z kucykiem, to fantastyczna fryzura na co dzień, idealna do szkoły, czy do pracy. To szybkie uczesanie z kucykiem, nie zajmie Wam więcej niż kilka minut. Fryzury warkocz i kucyk zdjęcia. > Warkocz i kucyk fryzury ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 15 Read More »

20 najmodniejszych kolorów włosów na jesień i zimę 2015/2016

Zobacz zdjęcia, jakie kolory włosów będą modne tej jesieni! Czy zdecydujesz się na: ciemną czerwień, włosy kasztanowe, które wyglądają niesamowicie do czarnego płaszcza, a może czekoladowy brąz, jasny brąz lub ognistą czerwień? Weź pod uwagę cerę i swój naturalny kolor włosów, a także preferencje, niech fryzjer pomoże Ci osiągnąć najgorętsze kolory włosów w tym sezonie. Modne kolory włosów na jesień ... Read More »

Jak kręcić loki, instrukcja krok po kroku

Zobaczcie kilka sposobów, jak zrobić loki, a Wy jakie macie patenty na kręcenie loków? Loki można kręcić z każdej długości włosów, ale nie zawsze utrzymają się przez kilka godzin. Najbardziej trwałe loki zrobicie za pomocą prostownicy lub lokówki stożkowatej. Jak zakręcić loki, żeby nie zniszczyć włosów? Jest jeden łatwy sposób, który już stosowały nasze babcie, wystarczy nawinąć włosy na pociętą ... Read More »