Letnie wyprzedaże – wakacyjne polowanie na okazje

Piękna pogoda, wakacje, czas wyjazdów urlopowych i beztroskiego wypoczynku – to najczęstsze skojarzenia, jakie wiążą się z latem – z pewnością najpiękniejszą porą roku. Warto dodać, że czas ten umilają nam także właściciele sieciówek, którzy właśnie w tym czasie rozpoczynają wielkie sezonowe wyprzedaże, podczas których można nabyć świetne artykuły w bardzo korzystnych cenach. Zastanawiasz się, ile można zaoszczędzić i jakie kategorie produktów są najczęściej objęte promocją? Zachęcamy do przeczytania artykułu.

Kiedy są największe wyprzedaże?

Największych zniżek w sklepach, bo sięgających nawet do 70%, można się spodziewać dwa razy w roku. Wyprzedaże zimowe odbywają się tuż po Bożym Narodzeniu, kiedy minęła już przedświąteczna gorączka zakupów, a sprzedawcy chcą się pozbyć ostatnich sztuk ze swojego asortymentu i zrobić miejsce na nową, karnawałową kolekcję. Jeżeli święta pochłonęły znaczną część oszczędności i nie można sobie pozwolić na prawdziwy szał zakupów w tym okresie, wówczas na kolejne, tak duże obniżki cen będzie trzeba poczekać aż pół roku. Na przełomie czerwca i lipca znów można zauważyć witryny sklepowe wyklejone plakatami z procentową wartością obniżek, których można się aktualnie spodziewać. Jest to więc kapitalna okazja, by zaopatrzyć się w artykuły niezbędne podczas urlopowych wycieczek i nie tylko. Poza dwiema wielkimi wyprzedażami, które mają miejsce latem i zimą, odbywają się także sezonowe obniżki cen (zwykle jesienią i wiosną), czyli tzw. mid-season sales.Wyprzedaże te nie mają tak wielkiego rozmachu jak zimowe i letnie, a obniżki jakich można się spodziewać sięgają około 30%. Gdzie wybrać się w tym czasie na zakupy? Poza sklepami stacjonarnymi znanych światowych i polskich marek, obniżki obowiązują także w branży e-commerce. Jeżeli zbliża się zatem czas wyprzedaży, warto na bieżąco śledzić, czy w interesującym nas sklepie pojawiły się już promocje, gdyż jak wiadomo, produkty o obniżonej cenie znikają jak świeże bułeczki.

Co warto kupić na wyprzedażach?

Sezonowy szał zakupów, podyktowany promocjami ma miejsce głównie w butikach odzieżowych, sklepach ze sprzętem RTV/AGD, sprzętem specjalistycznym (np. do uprawiania sportów), a także w salonach jubilerskich. Na szczególną uwagę zasługują produkty, których regularne ceny są tak wysokie, że nie można sobie na nie pozwolić. Kilkudziesięcioprocentowa obniżka jest więc niepowtarzalną okazją, by podarować sobie odrobinę luksusu za naprawdę niewielkie pieniądze. Marzysz o stylowej skórzanej torebce, a okulary przeciwsłoneczne, które pokazała ci koleżanka nie pozwalają o sobie zapomnieć? Chcesz je mieć, ale cena powstrzymuje cię przed zakupem? Koniecznie zapoznaj się aktualnymi promocjami, które pozwolą Ci zaoszczędzić znaczną kwotę. Świetnym tego przykładem jest wyprzedaż w sklepie Tous (https://touspolska.pl/wyprzedaze), która umożliwia kupno wysokiej jakości produktów za cenę niższą, nawet o kilkaset złotych! W promocyjnej ofercie znajdują się portfele, torebki, plecaki i okulary, które są elementami uzupełniającymi codzienne stylizacji pań w każdym wieku. Nie zabrakło także innych akcesoriów w postaci ozdobnych breloków oraz etui na telefon. Są to także oryginalne pomysły na prezent, który można podarować na różne okazje.

Jeżeli właśnie szukasz torebki lub innych akcesoriów, zajrzyj na stronę Tous i zapoznaj się z aktualną wyprzedażą, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub swoich bliskich.

„Artykuł sponsorowany”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*