Krata, zwierzęce motywy….czyli trendy sezonu jesień-zima.

Do okien zagląda już słota jesienna, a małymi krokami zbliża się zima. Zastanawiasz się co możesz włożyć na siebie w chłodne poranki do pracy? Co założysz w zimowe wieczory na spotkanie z przyjaciółmi? W czym oczarujesz swą drugą połowę na kolacji?

Blogi fashionistek już dyktują nam tegoroczne trendy na sezon jesień/zima 2018/2019. O tym, co będzie modne na zbliżające się jesienno-zimowe dni przeczytamy także na wielu stronach internetowych, między innymi przeczytamy o tym w Glamour.

Wielcy projektanci, dzięki swoim pomysłom na tegoroczny sezon jesienno-zimowych, wykreowali kobietę kowbojkę, romantyczną i drapieżną, lubiącą klasykę garnituru i wyróżniającą się z tłumu w neonowej sukience midi i połyskującym srebrem wełnianym płaszczu, włożonym na energetyczny, różowy trencz.

Na wybiegach obserwujemy stroje przypominające lata 90. Zauważymy torebki z monogramami, cętki i zwierzęce wzory, bo to czas dzikich i drapieżnych motywów.

Masz na dnie szafy torebkę z logo Chanel, a do tej pory wstydziłaś się jej używać, bo groziło to kiczem? Czas ją odkurzyć i z dumą nosić jako trend mody jesień/zima 2018/2019. Logomania na dobre wróciła na wybiegi.

Chłodną aurę pokonamy strojami w kolorze kanarkowej zieleni, rodem z neonowych zakreślaczy i pełnym dynamizmu energetycznym, soczystym różem.

Wciąż obecna będzie krata, pojawią się także dla wielbicieli florystycznych motywów kwiaty, w dużej mierze na ciemnym tle.

Możemy lśnić od brokatu, cekinów, złota, srebra i metalizowanych tkanin.

Odważne i lubiące wyróżniać się z tłumu kobiety mogą proponowane kolory i wzory ubierać od stóp do głów, jednak gdy, jesteś typem spokojnej „szarej myszki” proponuję zastosować jakiś mały detal w postaci butów, torebki czy oprawek okularów. Te ostatnie możesz wybrać na przykład na stronie Edel-optics.

Możesz poszaleć z łączeniem tego, co pozornie do siebie nie pasuje, np. kraty ze zwierzęcymi printami. Zaskoczysz innych i będziesz trendy!

W tym sezonie projektanci sugerują spódnice midi i chyba przewidują mroźną zimę, gdyż na wybiegach pod spódnicami, modelki założyły dodatkowo dżinsy, cygaretki lub grube rajstopy. Podobnie rzecz się ma z okryciami wierzchnimi. Zasugerowano zakładać je warstwowo. Zastosujmy zatem kurtki na płaszcze. Świetnym rozwiązaniem byłoby wykorzystanie tego samego odcienia. Możemy też spróbować zestawić ze sobą wełnianą narzutkę na trencz w soczystym kolorze.

Stylizacje jesienno–zimowe mamy komponować według prostej zasady. Stawiamy na kolor. Musi być mocny i konkretny. Oranż i cytryna to energetyczny must have w naszej garderobie. Postaw na detale w tych kolorach. Pomyśl o apaszce, butach, czapce lub oprawkach okularów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*