Fryzury z warkoczem

Luźne fryzury z warkoczem na wesele, studniówkę, Sylwestra

Zobacz fryzury z warkoczem z krótkich włosów, średnich i długich. Luźne uczesania z warkoczem będą doskonałym wyborem na wesele, studniówkę, Sylwestra, z pewnością fryzury ze zdjęć możecie zrobić same, są one bardzo łatwe. Zobacz 17 luźnych fryzur z warkoczem na wesele, studniówkę, Sylwestra.> Fryzury z warkoczem katalog ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 17 Read More »

Warkocz dobierany krok po kroku, zobacz propozycje

Warkocz dobierany króluje wśród najmodniejszych uczesań już kilkanaście miesięcy, film przedstawia, jak zrobić 3 wersje tej fantastycznej fryzury. Jak zrobić warkocz dobierany krok po kroku? Zobaczcie film youtube i spróbujcie zrobić fryzury z warkoczem samodzielnie, jest jest to takie trudne wbrew pozorom. Warkocz, to fryzura idealna na: Sylwester, wesele, ślub, chrzciny, studniówkę, karnawał. Read More »

Zrób fryzurę, jak z serialu ‚Gra o Tron’

Nikt nie nosi, tak pięknych warkoczy, jak panie z Game of Thrones. Ta propozycja jest idealna na wiele okazji, takich, jak wesele, studniówka, to uczesanie pasuje do lekkich, zwiewnych sukienek. A najlepsze jest to, że jest prosta do zrobienia, wykonaj poniższe czynności. Krok 1. Podziel włosy z boku na 3 części. Krok 2. Zrób cienki warkocz. Krok 3. Powtórz ten ... Read More »

5 różnych fryzur z warkoczami

Fryzury z warkoczem są bardzo modne tego lata, możecie zrobić warkocz z całości włosów, bądź z ich części. Warkocz zrobiony z boku pasuje każdemu, jest to idealna fryzura dla nastolatki, możecie uczesać się tak na plażę, czy na wieczorne wyjście do miasta. Oto 5 uczesań z warkoczem, które podoba Wam się najbardziej? [Show slideshow] Read More »

Fryzura z warkoczem w stylu celebrytek – FILM

Jeżeli lubicie czesać swoje długie włosy w różne upięcia i sploty, to ta propozycja z pewnością przypadnie Wam do gustu, jest to warkocz, który pokochały celebrytki z całego świata. Film przedstawia, jak zrobić warkocz w stylu gwiazd, krok po kroku, jak widać można go spokojnie wykonać samodzielnie i nie zajmuje to zbyt wiele czasu. Co sądzicie o tej propozycji? Read More »