Fryzury na wesele

Jak zrobić najmodniejsze luźne fale na włosach?

Tej jesieni nie można narzekać na nudę we fryzurach, a fale pasują każdej kobiecie, jest to fajna fryzura na co dzień oraz na inne okazje. Jak zrobić fale na włosach? Fale na włosach jak zrobić ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 7 Możesz je wykonać za pomocą lokówki, prostownicy, czy okrągłej szczotki, wszystko zależy od tego, czym Ci będzie ... Read More »

15 pomysłów na Fryzury Weselne z Długich Włosów – zdjęcia

Sprawdź 15 pomysłów na weselne fryzury z długich włosów, zobacz zdjęcia. Wśród nich znajdą się fryzury z warkoczem, upięcia, fale, loki, włosy rozpuszczone, upięcia na bok. Długie włosy można uczesać na wiele fajnych i nowoczesnych sposobów, większość proponowanych fryzur możesz zrobić sama w domu. Galeria zdjęć – fryzury na wesele z długich włosów. >>>> Fryzury z długich włosów na wesele ... Read More »

Zrób szykowny koczek w kilka minut!

Masz mało czasu, ale chcesz, aby Twoja fryzura była szykowna i wyrafinowana?Fryzura koczek, to bardzo elegancka propozycja na: Sylwester, wesele, studniówkę. Skorzystaj z poradnika i zrób tą łatwą fryzurę w kilka minut. Wykonaj trzy proste kroki i będziesz miała super fryzurę! 1. Zrób niski kucyk. 2. Lekko poluzuj kucyk i rozdziel włosy nad nim na 2 równe części. 3 i ... Read More »