Tag Archives: makijaże oka

Jaki makijaż wybrać do koloru oczu – zobacz propozycje

Jak pomalować oko, żeby go nie zgasić, żeby wydawało się większe? Przede wszystkim pamiętajcie o tym, że oczy to nie jest pojedynczy element na naszej twarzy, makijaż dobieramy do Waszego typu urody. Makijaż oczu musi się wpasowywać w tonację skóry oraz pasować do koloru ust. Jezeli jesteś typem urody pani lato, to zastosuj cienie w kolorze: brązowym, złotym, burgundowym, najlepiej ... Read More »

Trendy w makijażu – makijaże wieczorowe z kolorową kreską

Nowy trend w makijażu – makijaże wieczorowe z kolorową kreską na dolnej powiece! Dla podkreślenia oka, możecie zrobić również kreskę na górnej powiece, za pomocą eyelinera. Kolory cieni pasujące do oczu brązowych (zielone, fioletowe, złote, turkusowe), kolorowa kreska dla niebieskich oczu (kolor srebrny, różowy), Zielone oczy podkreślajcie za pomocą cieni fioletowych, złotych, kobaltowych, turkusowych. Makijaże wieczorowe z kolorową kreską, zdjęcia. ... Read More »

TOP 10 makijaże oczu, które musisz wypróbować w 2016 roku!

Spraw, żeby Twoje oczy były jeszcze bardziej wyraziste w 2016 roku, wypróbuj makijaże podkreślające oko. Możesz zdecydować się na popularny makijaż z kreską, makijaż smokey eye, makijaż rozświetlający, makijaż z połyskującymi cieniami lub delikatny makijaż. Zobacz TOP makijaże oczu, które musisz wypróbować w 2016 roku!>> Makijaże smokey eye ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 10 Read More »